KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą, która dostarcza wysoko wyspecjalizowane produkty dla branży produkcyjnej.

Rozpoczynając współpracę, dokładnie analizujemy oczekiwania i potrzeby klientów, aby zaproponować produkty dopasowane idealnie do ich celów biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i transparentnością.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy pracując z klientem, stają się częścią jego zespołu, weryfikują, doradzają i proponują najlepsze rozwiązania. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu nasi klienci mogą skoncentrować się na kluczowych obszarach swojego biznesu.

Lubimy to co robimy i jesteśmy w tym dobrzy... To nasza pasja.

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu,
to jest to umiejętność przyjmowania czyjegoś
punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy
z równą łatwością jak z własnej.

Henry Ford


CO NAS WYRÓŻNIA

DOŚWIADCZENIE

Od kilkunastu lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi, dostawcami wysokospecjalistycznych urządzeń i maszyn. Przez ten czas budowaliśmy swoje kompetencje, sieć partnerów, logistykę i sprzedaż. Wyciągaliśmy wnioski, zdobyliśmy zaufanie – dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom doskonale dopasowane rozwiązania ich problemów i zapewnić najwyższą jakość usług.

OTWARTOŚĆ

Jesteśmy zwolennikami przejrzystej komunikacji i dialogu. Uważnie słuchamy, aby skutecznie zidentyfikować potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi zarówno w trakcie współpracy, a także po sfinalizowaniu projektu. Dzięki temu, każda transakcja realizowana przez nas, gwarantuje pełną satysfakcję naszych klientów.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, szukamy nowych rozwiązań, jesteśmy elastyczni i otwarci. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności, rozwijamy sieć partnerów i dostawców, mając świadomość, że nasz rozwój pomoże w ekspansji naszym klientom.

BEZPIECZEŃSTWO

To nie obietnica – to gwarancja. Naszym klientom zapewniamy „spokojny sen”, poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie projektu. Działamy kompleksowo, dostarczając rozwiązania pozwalające usprawnić każdy obszar biznesu.


Producent szczotek technicznych

Oferta firmy soUNIQ w zakresie szczotek technicznych skupia się na produkcji i dystrybucji wszelkich rodzajów szczotek o różnym przeznaczeniu. Nawiązujemy współpracę z firmami produkcyjnymi, przetwórczymi czy serwisowymi, dostarczając im zaawansowanych narzędzi do skutecznej realizacji codziennych zadań. Jako producent szczotek technicznych gwarantujemy pełną kontrolę nad procesem wytwórczym, który dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Szczotki techniczne idealnie wpisują się w zapotrzebowanie różnych gałęzi przemysłu.

Zastosowanie szczotek technicznych obejmuje czyszczenie rozmaitych powierzchni, nanoszenie substancji czy stabilizację materiału na linii produkcyjnej. Szczotki techniczne producent dostosowuje do specyfiki działalności firmy klienta. Podział oferowanych przez nas urządzeń następuje ze względu na kształt, przewidywane warunki pracy, gęstość i elastyczność włosia, a także rodzaj powierzchni, na której będą stosowane. W asortymencie firmy soUNIQ znalazły się szczotki walcowe, talerzowe, taśmowe, listwowe, pasmowe, oraz szczotki do czyszczenia powierzchni wewnętrznych. Przemysłowe szczotki techniczne wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością włosia na niekorzystne warunki pracy. Niestraszne im wysokie amplitudy temperatur, obecność substancji chemicznych czy pyłów przemysłowych. Wśród firm dostarczających techniczne szczotki Bielsko-Biała ceni soUNIQ za doskonałej jakości komponenty materiałowe i przemyślane rozwiązania projektowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując różne warianty technologiczne i narzędzia rozwiązujące konkretne problemy.

Czytaj więcej

Techniczne szczotki Bielsko-Biała

Dla firm zgłaszających zapotrzebowanie na szczotki walcowe producent soUNIQ ma ciekawą ofertę. Szczotki walcowe to określenie niezwykle szerokiego spektrum akcesoriów, skierowanych na rynek produktów spożywczych (jako myjki owoców i warzyw), wspomagających procesy produkcyjne takie jak nanoszenie bejcy, satynowanie czy gratowanie, a także sprawdzających się w wielu innych dziedzinach gospodarki. Naszym klientom proponujemy m.in. szczotki walcowe segmentowe, które projektujemy także od podstaw na indywidualne zamówienie. W ofercie firmy soUNIQ znajdują się szczotki walcowe z uzbrojeniem pasmowym, wykonane na bazie konstrukcji ze stali ocynkowanej. Ogromną popularnością cieszą się nasze wzmacniane szczotki walcowe z uzbrojeniem

spiralnym, które znajdują zastosowanie m.in. w procesie oczyszczania form przy produkcji produktów z betonu. W ramach oferty obejmującej techniczne szczotki Bielsko otrzymuje od nas również urządzenia walcowe z wymiennymi pasmami.

W oferowanych szczotkach technicznych stosujemy starannie wyselekcjonowany materiał wypełniający, w pełni dostosowany do spektrum realizowanych zadań. Nasza gama materiałów wypełniających do szczotek technicznych obejmuje m.in. wypełnienia druciane miękkie lub twarde, włókna ścierne, antystatyczne włosie końskie, włos kozi, włókno z agawy meksykańskiej, linki sizalowe, a nawet wypełnienia z włosia wielbłąda czy włókien kokosa. Firma soUNIQ jest producentem szczotek technicznych z najbardziej kompleksową ofertą na rynku, podlegającą personalizacji w odniesieniu do potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązanie.