Szczotki pasmowe z profilem aluminiowym

Szczotki pasmowe można również wkładać do form z aluminium, które dzięki swojej lekkości, wytrzymałości i stosunkowo niskiej cenie, zyskało sobie wielu odbiorców. Najbardziej popularne zastosowania można znaleźć w budownictwie a w szczególności w stolarce okiennej i drzwiowej.

Budowa podobnie jak w przypadku profili z tworzywa sztucznego jest różnorodna, lecz ten materiał profilowy udało nam się łatwo ustandaryzować.

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image18.jpeg

Przykładowy profil aluminiowy w kształcie litery „F”

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image20.jpeg

Przykładowy profil z prowadnicą po środku

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image19.jpeg

Przykładowy profil aluminiowy w kształcie litery „h”

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image21.jpeg

Przykładowy profil z kątowym ustawieniem prowadnicy

Zdarza nam się bardzo często uczestniczyć z Klientem w procesie projektowania rozmiarów, kształtów i długości profili aluminiowych. Standardowe długości to 1000, 2000 i 3000 mm. Oczywiście w zależności od zapotrzebowania mamy możliwość wyprodukowania dowolnych długości. Możemy według życzenia Klienta wykonać dodatkowe modyfikacje, jak na przykład otwory montażowe.

Jako jedna z niewielu firm w Europie mamy możliwość projektowania nowych form aluminiowych w dowolnych kształtach i długościach, na specjalne zlecenia naszych Klientów. Z uwagi na bezpośredni dostęp do produkcji form, mamy również możliwość barwienia profili i ich satynowaniu.

Zastosowanie

Najczęściej szczotki z oprawą z aluminium można spotkać w przemyśle budowlanym, jako części uszczelniające w drzwiach, bramach przesuwnych i jako uszczelniania maszyn CNC.

 


Szczotki pasmowe z profilem aluminiowym – zastosowania

Branża budowlana cechuje się ogromną różnorodnością procesów technologicznych, których liczba nieustannie rośnie. Szczotki pasmowe z profilem z aluminium wykorzystywane są najczęściej do uszczelniania drzwi, bram garażowych, okien i maszyn CNC. Dzięki możliwości pełnego dopasowania kształtu oraz długości produktów soUNIQ nie trzeba martwić się kurzem, pyłem, wiórami czy mgłą olejową. Szczotki pasmowe z profilem aluminiowym są wytrzymałe i lekkie, co z pewnością ucieszy nawet najbardziej wymagających klientów. Wszechstronność zastosowań produktów soUNIQ potwierdzić może bogata lista obsługiwanych branży, która dostępna jest w osobnej zakładce.

Czytaj więcej

Jak zamówić szczotki pasmowe z profilem z aluminium?

Szczotki pasmowe z profilem aluminiowym to jedno z wielu rozwiązań produkowanych przez soUNIQ. Wszystkich zainteresowanych zamówieniem tego rodzaju produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie doradzić, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów ma dla nas najwyższy priorytet, w związku z czym wszystkie zamówienia produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Dostarczanie wysoko wyspecjalizowanych produktów dla branży produkcyjnych to nasza specjalność. Do wszystkich realizowanych projektów podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, transparentnością oraz rzetelnością. Warto wspomnieć też o świetnie rozwiniętej sieci logistycznej soUNIQ, dzięki której naszych klientów wspieramy na każdym kroku.