Szczotka pędzelkowa wydłużona z drutu splatanego

Zastosowanie: bruzdkowanie, gratowanie, usuwanie lakieru, żużlu, nagaru, matowienie, czyszczenie.

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/11/narzedzia_precyzyjne13.jpg
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/szczotki_narzedziowe-42.png

Wymiary [mm]

D T K L Obr / min RPM
10 18 11 100 9.000

Drut stalowy

0.20 0.30
0003-509 149 0003-509 169

Wymiary [mm]

D T K L Obr / min RPM
10 18 11 100 9.000

Drut ze stali nierdzewnej

0.20 0.30
0003-509 349 0003-509 369

Szczotki pędzelkowe o wydłużonej budowie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy poszukują sprawdzonego sposobu na czyszczenie w trudno dostępnych miejscach. Można je zamocować w szlifierkach ręcznych, wiertarkach albo wałach elastycznych. Szczotki pędzelkowe wydłużone z drutu splatanego nadają się do pracy zwłaszcza przy dużych prędkościach (rzędu 9 tys. obrotów na minutę), co czyni je niezastąpionymi w licznych czynnościach remontowo-budowlanych.

Czytaj więcej

Zastosowanie szczotki pędzelkowej wydłużonej z drutu

Można wymienić kilka podstawowych zastosowań. To bruzdkowanie oraz gratowanie, a także usuwanie lakieru, żużlu czy nagaru. Ponadto szczotka pędzelkowa wydłużona z drutu splatanego dostanie się narożników, głębokich otworów i innych miejsc, do których nie dosięgnie standardowy model. Dzięki temu wyczyszczą lub spowodują matowienie powierzchni wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba – niezależnie od sytuacji.

Szczotka pędzelkowa wydłużona z drutu splatanego do twardych materiałów

Właściwości szczotki pozwalają stosować ją do usuwania rdzy oraz oczyszczania powierzchni na twardych materiałach, takich jak kamień czy różnego rodzaju metale. Drut stalowy nie ulega łatwemu zniszczeniu, dzięki czemu może być wielokrotnie używany. Należy jedynie pamiętać, że szczotka pędzelkowa wydłużona z drutu nie powinna być zbyt mocno dociskana do materiału, ponieważ ścieranie jest najefektywniejsze jedynie na jej końcówce. Ponadto ryzykuje się w ten sposób uszkodzenie obrabianej powierzchni, co może zrodzić konieczność wyszlifowania metalu bądź kamienia w celu przywrócenia jego gładkości.

Cena szczotek pędzelkowych wydłużonych z drutu splatanego

Zamówienie prezentowanych produktów poprzez nasz sklep wiąże się z samymi korzyściami. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Dokładamy też wszelkich starań, aby koszt zakupu pozostawał niezmiennie konkurencyjny.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie związane ze szczotkami pędzelkowymi wydłużonymi z drutu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.