Szczotki talerzowe

Bardzo często można spotkać szczotki, które są w kształcie dysku. Najczęściej można je spotkać w maszynach oczyszczających podłogi o dużych powierzchniach. Jednakże zastosowanie różnych materiałów wypełniających czyni je często wysoko wyspecjalizowanych.

Budowa

Składają się z korpusu w kształcie talerza lub dysku i materiału wypełniającego. Istotnym elementem może być sposób montażu do urządzenia napędowego.

Zastosowanie

Szczotki tego typu można zastosować w maszynach oczyszczających. Przy zastosowaniu materiału ściernego będą doskonałym narzędziem w przemyśle drzewnym jak i przy gratowaniu elementów.

Przykładowe szczotki

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image59.jpeg
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image62.jpeg
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image61.jpeg
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image60.jpeg

Oferujemy specjalistyczne szczotki talerzowe w wielu różnych wariantach

Ponieważ zastosowanie szczotek talerzowych obejmuje bardzo szeroki zakres rozmaitych zadań, produkty te występują w wielu niejednorodnych odmianach. W zależności od potrzeb konkretnego klienta możemy zaproponować je w wariantach o różnych kształtach, rozmiarach, typie konstrukcji, gęstości i grubości włosia, a także wykonane z niejednolitych materiałów. Nasz asortyment w ramach opisywanej dziedziny jest tak duży, że ciężko przedstawić go w formie prostego podsumowania, jak w przypadku innych wyrobów z naszej oferty.

W związku z powyższym na niniejszej podstronie zamieściliśmy tylko kilka przekrojowych i najpowszechniejszych przykładów szczotek talerzowych proponowanych przez soUNIQ. W przypadku zainteresowania szczegółowymi informacjami na ich temat lub chęci poznania cen i pełnej gamy naszych możliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Po jego nawiązaniu z przyjemnością dobierzemy dla Państwa rozwiązanie perfekcyjnie korespondujące z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Czytaj więcej

Szczotka talerzowa od soUNIQ – najważniejsze atuty

Mimo wielu różnic występujących pomiędzy poszczególnymi z naszych szczotek talerzowych, jako całość cechują się one również szeregiem wspólnych zalet. Do najważniejszych z nich zaliczyć należy przede wszystkim:

  • wysoką precyzję wykonania,
  • bazowanie na dobrych gatunkowo materiałach,
  • wieloletnią niezawodność działania bez względu na intensywność eksploatacji,
  • ponadprzeciętną skuteczność w ramach zadań, którym są przeznaczone,
  • optymalny stosunek ceny do jakości.