Szczotki walcowe z uzbrojeniem pasmowym

Szczotki pasmowe doskonale nadają się to tworzenia jednolitych walców. Ich prostota powoduje, że szczotki walcowe można konstruować jako wyjątkowo gęste. Poprzez zwinięcie pasma szczotkowego z wypełnieniem na zewnątrz, nadając kształt spirali, otrzymamy rolkę szczotkową. Najczęściej stosuje się konstrukcję ze stali ocynkowanej, która jest dość elastyczna i pozwala na otrzymanie stosunkowo niewielkich średnic, nawet 25 mm.

Budowa

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image10.png
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image9.png

Szczotki spiralne z wypełnieniem zewnętrznym

Szczotki walcowe o konstrukcji spirali pasmowej są tożsame z podziałem szczotek pasmowych, które znajdziesz na wcześniejszych stronach.

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image37.png

Szczotka pierścieniowa – najczęściej spotykana w oczyszczaniu dróg asfaltowych


Niezawodne szczotki walcowe z uzbrojeniem

Nasza firma oferuje wytrzymałe i niezawodne szczotki walcowe z uzbrojeniem pasmowym. Zajmujemy się produkcją artykułów tego rodzaju od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom pełen profesjonalizm usług oraz najwyższą jakość wyrobów. Nasz asortyment obejmuje walcowe szczotki z uzbrojeniem o różnych wielkościach. Na życzenie klienta możemy także zaprojektować i wykonać produkty o dowolnych innych, również niestandardowych wymiarach. To pozwala nam zrealizować zamówienia dla najbardziej wymagających odbiorców.

Każda szczotka walcowa z uzbrojeniem pasmowym jest produkowana z dużą starannością z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu nasze wyroby cechują się tak dobrą wytrzymałością i użytecznością. Wysoka odporność mechaniczna pozwala na wykorzystywanie szczotek przez długi czas.

Czytaj więcej

Wszechstronne zastosowanie szczotek walcowych z uzbrojeniem

Walcowe szczotki dostępne w naszej ofercie znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Z tej przyczyny naszą ofertę kierujemy do klientów z rozmaitych branż, począwszy od obróbki metali, przez przemysł drzewny, aż do przemysłu tekstylnego. Nasze produkty sprawdzają się świetnie w przemyśle metalowym, np. do obróbki powierzchni, usuwania powłok z tworzyw sztucznych czy gratowania krawędzi cięcia rur. Szczotki są też przydatne w przemyśle drukarskim, np. do czyszczenia folii i płyt offsetowych w maszynach wywołujących, a także przemyśle spożywczym, np. do czyszczenia bębnów w przetwórstwie warzyw.