Szczotki walcowe z wymiennymi pasmami

//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image42.png
//souniq.pl/wp-content/uploads/2021/10/image43.png

Profesjonalne szczotki z wymiennymi pasmami

Firma soUNIQ od lat zajmuje się produkcją wytrzymałych i praktycznych szczotek walcowych z wymiennymi pasmami. Oferujemy produkty o różnych wielkościach i średnicach, co pozwala na dobór artykułu najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań danej firmy. Poza standardowymi rozmiarami wykonujemy też szczotki o nietypowych wymiarach. Wszystkie produkty są wytwarzane z solidnych materiałów, co wpływa na funkcjonalność i trwałość powstałych produktów.

Czytaj więcej

Szerokie zastosowanie szczotek walcowych z wymiennymi pasmami

Nasze szczotki walcowe z wymiennymi pasmami znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. W zależności od rodzaju i wielkości sprawdzają się w procesach oczyszczania powierzchni, jak również w działaniach służących wytworzeniu powierzchni o określonym przeznaczeniu i właściwościach.

Ofertę naszej firmy kierujemy do przedsiębiorstw działających w przemyśle spożywczym, w którym szczotki walcowe służą m.in. do czyszczenia bębnów w przetwórstwie warzyw albo czyszczenia i obierania twardych warzyw i owoców. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle drukarskim, gdzie umożliwiają m.in. nawilżanie papierowych taśm w rotacyjnych drukarkach. W przemyśle metalowym są wykorzystywane do m.in. gratowania noży wielostronnych z węglików spiekanych, matowania blach aluminiowych czy też odrdzewiania dużych powierzchni stalowych. Ponadto profesjonalne i nowoczesne szczotki z wymiennymi pasmami mogą być używane w obróbce drewna, przemyśle tekstylnym i ceramicznym, przetwórstwie tworzyw sztucznych czy też przemyśle materiałów budowlanych.