Wiadomości ogólne o szczotkach technicznych

Szczotki techniczne - jest to jedna z najszerszych branż narzędziowych. Ilość rozwiązań jest tylko i wyłącznie ograniczona kreatywnością i bieżącymi potrzebami Klientów. Różnorodność zastosowań czyni je ciekawą formą pasji, która nami zawładnęła. Nasi specjaliści zajmują się tym asortymentem od ponad dziesięciu lat, doradzając Klientom w zakresie ich doboru, wykorzystania oraz proponując automatyzację wybranych elementów procesów, odpowiadając na napotkane wyzwania i potrzeby.

W tym okresie zgromadziliśmy wiedzę i doświadczenia, nadal jednak dbamy o poszerzanie wiedzy i rozwój naszej pasji, która temu towarzyszy i jest wpisana w cel i misję firmy soUNIQ.

Jesteśmy świadomi, że każdy Klienta ma odrębne potrzeby i oczekiwania, napotyka różne problemy do rozwiązania, dla których nie ma uniwersalnych odpowiedzi i narzędzi rozwiązujących te problemy. Rozumiemy to i każdego dnia uczymy się, dzielimy naszą wiedzą i doświadczeniem, przez co chcemy być postrzegani jako specjaliści w tej ciekawej branży.

Szczotki techniczne mogą dzielić się na wiele kategorii np.: ze względu na kształt, wykonanie, warunki pracy w których mogą pracować, normy jakie spełniają, zastosowanie, oraz branżę w której są wykorzystywane.

Dzięki współpracy z wieloma światowymi producentami narzędzi jesteśmy w stanie do każdego Klienta podejść indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązania. Jeżeli to możliwe zawsze staramy się przedstawić propozycje wariantowe, naświetlając korzyści płynące z wykorzystania każdej z nich. Różne szczotki, różnych producentów mogą realizować założone cele. My zwracamy jednak uwagę nie tylko na korzyści ekonomiczne ale także na dodatkowe możliwości jakie przynosi wykorzystanie zaproponowanych rozwiązań szczotkowych.